Garaż wykonany z blachy drewnopodobnej. Jaką ma wytrzymałość? Gdzie ją dostaniemy?

Garaż to wyjątkowe miejsce. Zwłaszcza dla mężczyzny, który dba o swój samochód. Estetycznie wykonany garaż, który pasuje do posesji, z pewnością docenią także kobiety. Najpopularniejsze w Polsce są garaże blaszane, jednak wymagające osoby, które cenią produkty klasy premium, mogą wybrać garaże z blachy drewnopodobnej. Czym charakteryzuje się blacha drewnopodobna oraz gdzie kupić garaż wykonany z blachy drewnopodobnej?

Blacha drewnopodobna na garażu

Garaż tzw. blaszak to częsty widok na Polskich ulicach, osiedlach, a nawet przy domach jednorodzinnych. Nawet wykonany solidnie, nie wzbudza pozytywnych emocji ani tym bardziej zachwytu. Garaże blaszane są jednak często wybierane ze względu na szereg zalet, do których zalicza się:

  • niska cena,
  • łatwość montażu,
  • lekka konstrukcja.

Garaże blaszane mają ściany wykonane z arkuszy stalowej blachy trapezowej, które łączą nity. Dach garażu, który także jest wykonany z blachy, może być jedno- lub dwuspadowy. W zależności od potrzeb garaże blaszane umożliwiają montaż okien oraz drzwi w dowolnym miejscu. Obecnie na rynku pojawiają się innowacyjne pomysły na garaże blaszane, które oprócz funkcjonalności wyróżniają się niezwykłą estetyką. Przykładem jest garaż blaszany z blachy drewnopodobnej.

Garaże blaszane, które nie straszą wyglądem i doskonale uzupełniają wygląd całej posesji? Wybierz standard wykonania PREMIUM. Blacha drewnopodobna to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią estetycznie wykonane garaże o solidnej konstrukcji. Garaże z blachy drewnopodobnej zostały stworzone z myślą o potrzebach nawet najbardziej wymagających osób, które chcą mieć garaż blaszany, który mimo rozsądnej ceny wygląda niezwykle elegancko i efektownie dzięki wykonaniu z blachy imitującej drewno. Zastosowanie blachy drewnopodobnej sprawi, że garaż blaszany zyska luksusowy wygląd za niewielkie pieniądze.

Blacha drewnopodobna zapewnia ładny i schludny wygląd, a w przeciwieństwie do typowego blaszaka nie powoduje nieprzyjemnego efektu błyszczenia się blachy w słońcu. Interesują Cię garaże blaszane z blach o wzorze drewna? Koniecznie czytaj dalej.

Wytrzymałość garażu z blachy drewnopodobnej

Garaże blaszane wykonane z blachy drewnopodobnej wyróżniają się niezwykłymi walorami estetycznymi. Zastanawiasz się, czy Twój nowy garaż, który pokryje blacha drewnopodobna, będzie wytrzymały? Oczywiście, że tak! Nowoczesne, luksusowe garaże blaszane z blach o wzorze drewna cechuje wysoki stopień odporności na czynniki atmosferyczne. Blachy drewnopodobne zastosowane nawet na dachu garażu, zapewnią bezpieczeństwo nawet podczas obfitych opadów śniegu w zimie. Blacha drewnopodobna jest ocynkowana ogniowo, a dodatkowo jest powlekana specjalnym podkładem pod właściwą warstwą lakieru ze wzorem drewna. Cały proces, który przechodzą blachy drewnopodobne, sprawia, że garaże blaszane z blach drewnopodobnych są zdecydowanie bardziej wytrzymałe niż garaże drewniane, które wymagają specjalnej konserwacji podczas całego okresu użytkowania.

Gdzie kupić garaż w blachy drewnopodobnej?

Już teraz garaże blaszane mogą stać się designerskim dodatkiem na Twojej posesji. Na rynku pojawia się coraz więcej firm, które dostrzegły, że garaże blaszane mają wiele zalet, ale oprócz funkcjonalności brakuje im estetyki. Blacha drewnopodobna to idealny pomysł na blaszany garaż dla wszystkich osób, które lubią drewniane dodatki.

CGT Burnus s.c. to polski producent, który zapewnia najwyższą jakość wykonania. Firma specjalizuje się w wykonywaniu garaży ze wzmocnioną konstrukcją z profili zamkniętych, czyli tzw. kwadratowych rur, dzięki czemu garaże są bardziej wytrzymałe. Dodatkowo garaże CGT można ocieplać od wewnątrz lub z zewnątrz. Ponadto garaż blaszany na który składają się blachy drewnopodobne wyprodukowany i zmontowany przez CGT Burnus s.c. to garaż PREMIUM, który wyglądem przypomina garaż drewniany. Złoty dąb a może orzech? Niezależnie, jaki rodzaj drewna wybierzesz, możesz mieć pewność, że blacha drewniana od CGT to produkt o najwyższym standardzie.

Nie musisz decydować się na garaż drewniany, który szybko się niszczy i trzeba go wymieniać. Garaże blaszane, które są wykonane z blachy drewnopodobnej, zapewnią Ci podobny efekt wizualny, a dodatkowo posiadają wiele innych zalet. Blacha drewnopodobna to luksus, na który możesz sobie pozwolić.